Aleksandra Witkowska

Biuro Rachunkowo-Finansowe

Działamy na podstawie licencji num. 30889/2008 wydanej przez Ministra Finansów.

Najwyższy Poziom Księgowości

Celem nadrzędnym Biura Rachunkowo-Finansowego Aleksandra Witkowska jest zapewnienie każdemu przedsiębiorcy wszechstronnej pomocy w prowadzeniu księgowości.

Moim Klientom oferuję między innymi możliwości rozliczania z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości.

Wybranie mojego biura oznacza koniec stresujących i uciążliwych kontroli Twojej firmy. Zlecając mi prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej i finansowej otrzymujesz usługę najwyższej jakości oraz gwarancję spokoju.

Współpracę z moimi Klientami opieram na partnerstwie, indywidualnym podejściu oraz wzajemnym zaufaniu. Wierzę, że wyłącznie w ten sposób możemy nawiązać długoterminową i stabilną relację służącą Twojej firmie.

Aleksandra Witkowska

Pierwszy krok ku sprawnej księgowości

Jeżeli podzielasz wyznawane przez nas zasady współpracy, oraz szukasz solidnego partnera biznesowego zachęcamy do umówienia się na konsultację.

Długotrwałe partnerstwo

Firmy, które zdecydowały się na usługi księgowe zostają z nami na dłużej. Wierzymy, że naszą najlepszą reklamą jest wysoka jakość świadczonych usług oraz nienaganna opinia.

Zawsze do dyspozycji

Żółwin 63

66-300 Międzyrzecz

rach.biuro@tlen.pl

+48 661 539 288

Współpraca na przejrzystych zasadach.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Wybierając rzetelne Biuro Rachunkowo-Finansowe

Kontakt

Uprawnienia

Certyfikat Księgowy

Za biurem stoją fakty, wiedza i wypracowane doświadczenie.

Prowadzenie biura rachunkowego oraz świadczenie usług księgowych wymaga ciągłego rozwoju wynikającego ze zmian w przepisach prawnych, trendach gospodarczych czy warunkach uzyskiwania dofinansowań.

Pomimo posiadanych uprawnień nieustannie zwiększamy nasze kompetencje. Każdego klienta traktujemy indywidualnie - co oznacza, że szczegółowo poznajemy każde przedsiębiorstwo które mamy możliwość reprezentować.

Biuro Rachunkowo-Finansowe

Informacje kontaktowe

Kompleksowa obsługa

Finansowo-Rachunkowa

Wiemy, jak skomplikowane jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Często pełnimy wówczas różnorodne zadania - zaczynając od podstawowych czynności w firmie, przez zadania administracyjne i wyzwania organizacyjne. Dodatkowo wyjście z zakładu lub biura, nie zawsze oznacza koniec naszej pracy do wykonania danego dnia. Pozwól nam na zmniejszenie Twoich obowiązków przekazując prowadzenie księgowości Twojej firmy i zyskaj więcej czasu na działania rozwoje oraz generowanie zysków.

Jeżeli uważają Państwo, że potrzebują wsparcia doradcy, prosimy o kontakt już dziś i umówienie terminu spotkania. Oferujemy Państwu nasze wsparcie celem zminimalizowania możliwych do przewidzenia ryzyk oraz zrealizowania potencjalnych optymalizacji podatkowych.

Kontakt