Oferta skierowana do nowych przedsiębiorców

Pierwszy krok ku własnej firmie

Prowadzenie własnej firmy to skomplikowane zadanie. Wybierz nasze biuro i zyskaj więcej czasu na zbudowanie solidnych fundamentów Twojego biznesu.

 • Zadbaj o podstawy

  Przyspiesz swój rozwój

  Procedury księgowe oraz rachunkowe związane z założeniem firmy potrafią być zawiłe i nieczytelne dla osób które nie miały z nimi wcześniej kontaktu. Wybierz nasze biuro aby płynnie przejść przez wszystkie kroki - od napisania biznesplanu do rejestracji firmy.

 • Nie trać czasu

  Uniknij błędów

  Jesteś przerażony ilością dokumentów które należy dostarczyć do urzędu ? Nie masz czasu na przebrnięcie przez urzędowe procedury i obawiasz się błędu ? Dzięki nam uzyskasz 100% pewność, że Twoja sprawa zostanie przedstawiona w sposób należyty.

 • Potrzebujesz porady?

  Profesjonalne doradztwo

  Jeżeli masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz porady dotyczącej wyboru formy prowadzenia działalności lub potrzebujesz wzorów umów na których oprzesz swoje działania skontaktuj się z nami. Pomogliśmy wielu osobom będącym w Twojej sytuacji.

Zakres usług

 1. Doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej,
 2. Pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów w celu uruchomienia działalności gospodarczej,
 3. Doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania działalności gospodarczej oraz sporządzenie niezbędnych pism i formularzy w tym zakresie do właściwych Urzędów Skarbowych,
 4. Sporządzenie innych niezbędnych formularzy, druków i pism dot. uruchomienia działalności gospodarczej do pozostałych urzędów i instytucji (np. ZUS, Urzędu Statystycznego, Urzędu Pracy),
 5. Roczne rozliczanie działalności i sporządzenie zeznania w podatku dochodowym,
 6. Pomoc w uzyskaniu dotacji i kredytów bankowych na finansowanie działalności gospodarczej oraz przygotowanie dokumentacji dla celów zawarcia umów leasingowych,
 7. Możliwość odbioru i dowozu dokumentów do Klienta za dodatkową opłatą,

Oferta dla przedsiębiorców

Pełna oferta

Posiadasz już firmę lub zastanawiasz się w jaki sposób możemy współpracować gdy Twoja firma zostanie już zarejestrowana? Zobacz co możemy Tobie zaoferować.